środa, 4 listopada 2009

Ćwiczenia po wylewieLeniwe letnie dni są na nas. Więc przesuń słodzone słońcem parzona herbata mrożona z parasolką koktajl mini i zapalać kilka pochodni tiki. Ale nie drzemać w hamaku, że po prostu jeszcze. Wraz z latem jest zwiększone prawdopodobieństwo wystąpienia poważnych letnia pogoda. W sezonie huragan szybko podejść, domów są zachęcani do przygotowania się do najgorszych scenariuszy.

Osiem dni nieśmiały sezonu huragan, czas szybko tyka dla konsumentów do podjęcia działań przeciwko ruiny finansowej w przypadku katastrofy. Dzięki zwiększonej ilości huraganów przewidywanych w tym sezonie, National Oceanic & Atmospheric Administration wzywa ludzi, aby przygotować się na najgorsze. Raporty NOAA, że około 13-17 burze będą się nazywać i siedmiu do 10 będzie prawdopodobnie stać się huragany.

Więc co trzeba zrobić, aby przygotować? Nie należy biec do sklepu majsterkowanie just yet. Sklejka i taśmę klejącą nie będzie stanowić przeszkody lub naprawić szkody wyrządzone przez huragan. Ponieważ huragany wprowadzają ulewnych deszczy i powodzi powodować rozległe zniszczenia, należy upewnić się, że zakupione ubezpieczenie powodzi.

"Ale nie moją właścicielem domu do wynajęcia ubezpieczenia zająć się powodzi? Myślałem, że właścicielem domu do wynajęcia na ubezpieczenia miał obejmować takie rzeczy jak to?

Wydaje się logiczne, że właścicielem domu do wynajęcia ubezpieczenia obejmie powodzi, to nie. Z FEMA sprawozdawczości powodzi jako nr 1 w Ameryce klęskę żywiołową, ma sens patrzeć do zakupu ubezpieczenia powodziowe.

Masz kilka opcji, jeśli chodzi o zakup zasięg powodzi. National Flood Insurance Program oferuje dwa programy federalne. Główne zastrzeżenie do tych programów jest, że Wspólnota musi zarejestrować i być uczestnikiem NFIP. Niniejsze ubezpieczenie powodzi można nabyć bezpośrednio od NFIP lub niektórych agentów ubezpieczeniowych.

"Ale muszę wykupić ubezpieczenie powodzi, gdy istnieje narodowy program awarii, które pomogą mi?

Ponieważ oba programy zapewniają zasięg szkód powodziowych, nie musisz wykupić ubezpieczenia powodziowe. Podobnie jak wielu programów rządowych, jednakże krajowe klęsk żywiołowych wymaga znacznie większej liczby dokumentów i oczekiwania niż ubezpieczenia powodziowym.

Ponadto ubezpieczenie powodzi nie musi być ponownie wypłacona. Większość klęsk żywiołowych jest w formie pożyczki, więc musi być ponownie wypłacona w ciągu określonego czasu. Klęsk żywiołowych jest gwarantowana tylko, gdy prezydent stawia go w życie - i wtedy trzeba czekać na zwrot.

Krótko mówiąc, należy pamiętać, że ubezpieczenie FLOOD nie jest ujęty w swoim właścicielem domu do wynajęcia w polisie ubezpieczeniowej. Jeśli chcesz ubiegać się o ubezpieczenie powodzi, rozpocząć przygotowania ASAP. Jeśli nie tylko budowy domu, jest 30-dniowy okres oczekiwania od kiedy stosuje się do ubezpieczeń i daty jej wejściu w życie zmian. W nieco ponad tydzień przed rozpoczęciem sezonu huraganów i 30 dni dla polityki staje się skuteczne, nie daj czas uciekać z leniwy, letnie dni, chyba że jesteś ubezpieczony na usuwanie skutków powodzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz